Het team van Possibilize

Ronald Ligtenberg
Algemeen & Artistiek directeur
Ronald@possibilize.today

Maarten Molenaar
Zakelijk leider
Strateeg Sencity, Seeing the unseen, Conn-act en Partofit
Maarten@possibilize.today

Bart Kokx
Projectleider Partofit
Projectleider creatieve toegankelijkheid Sencity
Projectleider Senself
Bart@possibilize.today

Bas Wierikx
Projectleider Sencity
Producent Partofit
Bas@possibilize.today

Iris Metselaar
Fondsenwerver
Iris@possibilize.today

Anja Ligtenberg
Projectleider Seeing the Unseen
Anja@possibilize.today

Linda Grotenhuis
Back-office manager
Linda@possibilize.today

Jolijn van Deursen
Training en werving Senself
Trainingscoördinator Sencity
Jolijn@possibilize.today

Tim van Reyswoud
Communicatie Sencity
Tim@possibilize.today

Gemma Hauptmeijer
Zintuigenregisseur Sencity
Training en werving Partofit
Gemma@possibilize.today

Sophie Molenaar
Projectleider Sencity Kids & Conn-act
Trainer en coach Conn-act
Trainer Partofit
Sophie@possibilize.today

Anna Boers
Communicatie en externe relaties Conn-act
Trainer en coach Conn-act
Trainer Partofit
Anna@possibilize.today

Judith van Damme
Trainer Sencity & Senself
Judith@possibilize.today

Joerie ten Hoeve
Programmeur Sencity
Joerie@possibilize.today

Sharon Schelvis
Productiemedewerker creatieve toegankelijkheid Sencity
sharon@possibilize.today

Thijs Medendorp

Innovatiedeskundige creatieve toegankelijkheid Sencity
thijs@possibilize.today

Joop Oonk
Dramaturg Partofit
Joop@possibilize.today

Ariste Alosery
Captain cultuurmaker 'Silent Escape' Partofit
Ariste@possibilize.today

Redouan Ait Chitt
Captain cultuurmaker 'Perfect Shadows' Partofit
Redo@possibilize.today

Anneleen Huijsmans

Captain cultuurmaker 'Festivalsafari' Partofit
Anneleen@possibilize.today

Bas van der Wal
Captain cultuurmaker 'Fences with senses' Partofit
Basvanderwal@possibilize.today

Jaap Huibers
Raad van Toezicht: voorzitter

Paul Beelen
Raad van Toezicht: financiële zaken

Sabine Jellema
Raad van Toezicht: personele zaken

Martine Baadenhuijsen
Raad van Toezicht: Netwerk en communicatie

TEDx Talk Ronald Ligtenberg

Sluiten