Het team van Possibilize

Ronald Ligtenberg
Artistiek directeur
Ronald@possibilize.today

Maarten Molenaar
Zakelijk directeur
Maarten@possibilize.today

Bart Kokx
Supervisor Senself
Specialist toegankelijkheid
Bart@possibilize.today

Bas Wierikx
Projectleider Sencity & Senself
Producent Sencity & Senself
Bas@possibilize.today

Iris Metselaar
Fondsenwerver
Iris@possibilize.today

Linda Grotenhuis

Back-office manager
Linda@possibilize.today

Jolijn van Deursen
Communicatiemanager Senself
Communicatiemedewerker Sencity
Jolijn@possibilize.today

Martijn Embrechts
Productiemedewerker Sencity & Senself
Martijn@possibilize.today

Gemma Hauptmeijer
Zintuigenregisseur Sencity
Trainingswerving Senself
Gemma@possibilize.today

Sophie Molenaar
Projectleider Conn-act!
Trainer Conn-act & Senself
Sophie@possibilize.today

Anna Boers
Projectmedewerker Conn-act!
Trainer Conn-act & Senself
Anna@possibilize.today

Aroena Jiawon
Werver Sencity International
Werver Sencity Kids
Aroena@possibilize.today

Wendie Metsaars
Trainer Sencity & Senself
Wendie@possibilize.today

Jaap Huibers
Raad van Toezicht: voorzitter

Paul Beelen
Raad van Toezicht: financiƫle zaken

Sabine Jellema
Raad van Toezicht: personele zaken

Sluiten