Het team van Possibilize

Ronald Ligtenberg
Directeur
Projectleider Possibilize Academy
Ronald@possibilize.today

Margriet Colenbrander
Zakelijk leider
Margiet@possibilize.today
Margriet@possibilize.today

Anke van Hage
Projectleider Partofit en Conn-act
Anke@possibilize.today
Anke@possibilize.today

Bas Wierikx
Projectleider Sencity
Producent Partofit
Bas@possibilize.today

Tim van Reyswoud
Projectleider Senself
Communicatie Sencity Festival
Tim@possibilize.today

Kirsten Lentjes
Projectleider Senscity Kids
Kirsten@possibilize.today

Joelle Rembouts
Projectmedewerker Sencity Kids
Joelle@possibilize.today

Linda Grotenhuis
Back-office manager
Linda@possibilize.today

Tim Arets
Social Media Sencity Festival
Tim.arets@possibilize.today

Joerie ten Hoeve
Programmeur Sencity Festival
Joerie@possibilize.today

Isa Vriese
Programmeur en Zintuigenregisseur Sencity Festival
Isa@possibilize.today

Gerard van Ruth
Producent Sencity Festival
Gerard@possibilize.today

Babiche Ronday
Conceptontwikkelaar Partofit
Babiche@possibilize.today

Kim van den Heuvel
Extern Vertrouwenspersoon
info@kimvandenheuvel.com

Jaap Huibers
Raad van Toezicht: voorzitter

Paul Beelen
Raad van Toezicht: financiële zaken

Pieterjan van den Akken
Raad van Toezicht: personeelszaken

Martine Baadenhuijsen
Raad van Toezicht: netwerk en communicatie

Annemiek Gouwens
Raad van Advies
Business owner: Gouwens Connect and Charge, partner in Change & Strategic Alignment |
HRM & Communicatie consultancy | Interim HRD

Ben Wiegman
Raad van Advies
Cultuur & Ondernemen

David Samama
Raad van Advies
Sustainable Sourcing & Vendor Management Professional - Triodos Bank

Frans van de Reep
Raad van Advies
Professor, oud commissaris KPN

George Brouwer
Raad van Advies
Managing director / owner TCM

Maarten Mookhoek
Raad van Advies
Senior management consultant - Improven BV

Maria Ouwehand
Raad van Advies
Coördinator Strategie en New Business - WOMEN Inc.

Minnekus de Groot
Raad van Advies
Hoofd Communicatie - Auris

Rene van den Boezem
Raad van Advies
Bestuurslid Swedoro

Rob van Maanen
Raad van Advies
Directeur van FlexPay BV, specialist in Sociaal Detacheren

Theo Dijt
Raad van Advies
Mede-oprichter van Onbegrensd Talent en Pentascope

Willem Westermann
Raad van Advies
Mr B.W. Westermann, eigenaar De Regelaar: Advies en productie voor de Entertainmentbranche en Kenniscentrum van de Vereniging Van Evenementen Makers

Johan Morsink
Raad van Advies
Chief Commercial Officer, Leadership in Sales

Suzanne Leclair-Noteborn
Raad van Advies
Strategisch adviseur, verbinder kunst, cultuur & maatschappij (Suzannes Zaak, Het Kabinet voor Levend Onderzoek)

Jenneke Litjens
Raad van Advies

Serhat Agaçan
Raad van Advies
Voorzitter van SWDA

Tom Uittenbogert
Raad van Advies
Directeur van 1.2.Communicate en Academie Visuele Muziek

TEDx Talk Ronald Ligtenberg

Sluiten