Het team van Possibilize

Ronald Ligtenberg
Algemeen & Artistiek directeur
Projectleider Possibilize Academy
Ronald@possibilize.today

Maarten Molenaar
Zakelijk leider
Strateeg Sencity, Seeing the unseen, Conn-act en Partofit
Maarten@possibilize.today

Bart Kokx
Projectleider Partofit
Projectleider Creatieve Toegankelijkheid Sencity
Projectleider Creatieve Toegankelijkheid
Projectleider Senself
Bart@possibilize.today

Bas Wierikx
Projectleider Sencity
Producent Partofit
Bas@possibilize.today

Iris Metselaar
Fondsenwerver
Iris@possibilize.today

Anja Ligtenberg
Projectleider Seeing the Unseen
Anja@possibilize.today

Linda Grotenhuis
Back-office manager
Linda@possibilize.today

Jolijn van Deursen
Training en werving Senself
Trainingscoördinator Sencity
Acquisitie Sencity Kids
Jolijn@possibilize.today

Tim van Reyswoud
Communicatie Sencity
Tim@possibilize.today

Gemma Hauptmeijer
Zintuigenregisseur Sencity
Training en werving Partofit
Producent Possibilize Academy
Gemma@possibilize.today

Sophie Molenaar
Projectleider Sencity Kids & Conn-act
Trainer en coach Conn-act
Trainer Partofit
Sophie@possibilize.today

Anna Boers
Communicatie en externe relaties Conn-act
Trainer en coach Conn-act
Trainer Partofit
Producent Sencity Kids
Anna@possibilize.today

Judith van Damme
Trainer Sencity & Senself
Judith@possibilize.today

Joerie ten Hoeve
Programmeur Sencity
Joerie@possibilize.today

Sharon Schelvis
Productiemedewerker creatieve toegankelijkheid Sencity
sharon@possibilize.today

Thijs Medendorp

Innovatiedeskundige creatieve toegankelijkheid Sencity
thijs@possibilize.today

Joop Oonk
Dramaturg Partofit
Joop@possibilize.today

Ariste Alosery
Captain cultuurmaker 'Silent Escape' Partofit
Ariste@possibilize.today

Jordi Ribot Thunnissen
Dramaturg Partofit
Jordi@possibilize.today

Nina van der Zouwen
Captain cultuurmaker 'Perfect Shadows' Partofit
Nina@possibilize.today

Anneleen Huijsmans
Captain cultuurmaker 'Festivalsafari' Partofit
Anneleen@possibilize.today

Bas van der Wal
Captain cultuurmaker 'Fences with senses' Partofit
Basvanderwal@possibilize.today

Isa Vriese
Programmeur Sencity
Isa@possibilize.today

Tim Arets
Social Media Sencity
Tim.arets@possibilize.today

Kornellis Broekema
Strateeg Possibilize Academy
Kornellis@possibilize.today

Wendie Metsaers
Coach Sencity
Wendie@possibilize.today

Gerard van Ruth
Producent Sencity Festival
Gerard@possibilize.today

Kim van den Heuvel
Extern Vertrouwenspersoon
info@kimvandenheuvel.com

Jaap Huibers
Raad van Toezicht: voorzitter

Paul Beelen
Raad van Toezicht: financiële zaken

Pieterjan van den Akker
Raad van Toezicht: personele zaken

Martine Baadenhuijsen
Raad van Toezicht: netwerk en communicatie

Femke Adema
Raad van Toezicht: propositie management

Annemiek Gouwens
Business owner: Gouwens Connect and Change, partner in Change & Strategic Alignment | HRM & Communication consultancy | Interim HRD

Ben Wiegman
Cultuur & Ondernemen

David Samama
Sutainable Sourcing & Vendor Management Professional - Triodos Bank

Frans van de Reep
Porfessor, oud commissaris KPN

George Brouwer
Managing director / owner TCM

Maarten Mookhoek
Senior management consultant - Improven BV

Maria Ouwehand
Coördinator Strategie en New Business - WOMEN Inc.

Minnekus de Groot
Hoofd Communicatie - Auris

Nelleke van Dulken-van Kempen
Expert beleidsontwikkeling

Rene van den Boezem
Bestuurslid Swedoro

Rob van Maanen
Directeur van FlexPay BV, specialist in Sociaal Detacheren

Theo Dijt
Mede-oprichter van Onbegrensd Talent en Pentascope

Willem Westermann
Mr B.W. Westermann, eigenaar De Regelaar: Advies en productie voor de Entertainmentbranche en Kenniscentrum van de Vereniging Van Evenementen Makers

TEDx Talk Ronald Ligtenberg

Sluiten